Warning: Declaration of DropfilesModelFrontcategories::populateState() should be compatible with Joomla\CMS\MVC\Model\ListModel::populateState($ordering = NULL, $direction = NULL) in /data01/virt89745/domeenid/www.ui.eelk.ee/htdocs/components/com_dropfiles/models/frontcategories.php on line 39

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt89745/domeenid/www.ui.eelk.ee/htdocs/components/com_dropfiles/models/frontcategories.php on line 66

Üliõpilaspiletid

EELK Usuteaduse Instituudi üliõpilased saavad tõendada oma staatust esitades rahvusvahelise üliõpilaspileti ISIC või võttekoolist tõendi enda õppimise kohta .

ISIC kaarte saab tellida kodulehel www.minukool.ee.

Seal tuleb kas oma ID-kaardi või internetipanga paroolidega sisse logida.

ISIC-kaardi tellimisel on ettenähtud väljastustasu on 7,5 EUR. Väljastustasu tuleb tellimuse esitamisel ära maksta. Kooli saadetud kaardi saab kätte dekanaadist.

ISIC-kaart annab õiguse ühistranspordis sõita üliõpilastele pakutud soodushindadega. Täpsemat infot leiate transpordipakkujate kodulehtedelt.

ISIC-kaardi pakutavate lisa soodustuste kohta leiate infot www.isic.ee kodulehelt.

SEB ja Swedbank üliõpilaspilet-pangakaardi tellimiseks pöörduge panga poole. Enne võtke koolist tõendi selle kohta, et õpite UI-s.

Abimaterjalid:

{{title}}

{{#if description}}
{{description}}
{{/if}} {{#if version}}
Version : {{version}} 
{{/if}}
{{/each}}
{{/if}}

Lisainfot ja abi saate õppekorraldusspetsialist Margit Ubalehelt.

  • Moodle
  • Tahvel
  • Abidokumendid

E-õppe kursused - Moodle

Kui täiendusõppe kursuste õppetöö sisaldab ka e-õpet, siis selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Loe edasi

Näidisdokumendid avalduste, VÕTA taotluste jm esitamiseks.

Loe edasi