Õppetoetused

Vajaduspõhine eritoetus

Majanduslikult keerulisse seisu sattunud üliõpilastel, kellel on kehtiv vajaduspõhise õppetoetuse negatiivne otsus vastaval semestril, võimalik taotleda vajaduspõhis eritoetust.

Riik eraldab EELK Usuteaduse Instituudile vajaduspõhise eritoetuse maksmiseks finantsvahendeid 2020. aastaks mahus, mis lubab määrata ühele üliõpilasele vajaduspõhise eritoetuse kevadsemestril ja sügissemestril (või 2 üliõpilasele kevad- või sügissemestril).

 

Vajaduspõhist eritoetust makstakse kord kuus 135 eurot kuni 5 kuud (kevadel veebruar-juuni, sügisel september-jaanuar).

Toetuse taotlusi võtab vastu ja toetust maksab EELK Usuteaduse Instituut. Taotlusi saab esitada kevadsemestril 15. veebruarini, sügissemestril 15. septembrini.

Vajaduspõhise eritoetuse taotlemise üheks tingimusteks on:

  • üliõpilase pere sissetulek jääb alla 523 euro/pereliikme kohta 3 viimasel kuul.

 

Täpsemad taolemise tingimused ja korra leiate EELK Usuteaduse Instituudi vajaduspõhise eritoetuse taotlemise, määramise ja maksmise tingimustest ja korrast ning taotlusvormi Lisast 1:

Juhendi kuidas Maksu- ja Tolliametist tõendit tellida leiate siit koduelhelt:

https://www.emta.ee/et/eraklient/maksukorraldus-maksususteem/toendite-taotlemine/maksuandmete-toend-koolidele-esitamiseks

 

Lisainfot õppetoetuste kohta leiate Haridu- ja Teadusministeeriumi kodulehel siin: https://www.hm.ee/et/tegevused/korgharidus/oppetoetus

Lisainfo:

Mariann Münter

Rektoraadi kantselei

Telefon 611 7401

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

  • Moodle
  • Tahvel
  • Abidokumendid

E-õppe kursused - Moodle

Kui täiendusõppe kursuste õppetöö sisaldab ka e-õpet, siis selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Loe edasi

Näidisdokumendid avalduste, VÕTA taotluste jm esitamiseks.

Loe edasi