Individuaalõpe

orelitundIndividuaaltundidesse saab registreeruda kogu õppeaasta vältel, tundide maht on vastavalt osapoolte kokkuleppele.

Individuaalõpe on tasuline.

2020/2021. õppeaastal on individuaaltunni õppeteenustasu 20 eurot.

 

Individuaaltunde on võimalik võtta järgmistes ainetes:

Orel - oreli kui instrumendi, selle mängutehnika eripära ja pedaalimängu tundmaõppimine. Vastava raskusastmega erinevate ajastute oreliliteratuuri, interpretatsiooni ja mängutehnikate omandamine.

Liturgiline orelimängkoraalimäng, selle erijooned ja -võimalused, liturgiline orelimuusika ja selle ajalugu. Väikevormiliste koraalieelmängude improviseerimine. Erinevate koraalieelmängukogumikega tutvumine. Jumalateenistuste ja kiriklike talituste muusikaline kujundamine.

 

Klaver - erinevate ajastute klaverirepertuaari ja heliloojatega tutvumine, mängutehnika arendamine, interpretatsioon ja erinevad stiilid. Klaveripalade lehest mängimine ja analüüsimine.

Hääleseade - kirikumuusikutele ja teoloogidele, kes oma igapäevases töös on seotud häälelise koormusega. Hääle kui instrumendi tundmaõppimine ja selle praktiline arendamine. Häälelise vastupidavuse kujundamine ja diktsiooni arendamine.

 

Koorijuhtimine - koori dirigeerimistehnika omandamine, koorilaulu interpretatsiooni põhimõtted, koorilaulu analüüs. Eesti vaimuliku kooriliteratuuri ja muusikaajaloo olulisemate heliloojate kooriliteratuuri tundmaõppimine.


Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt89745/domeenid/www.ui.eelk.ee/htdocs/plugins/system/gantry/overrides/3.3/2.5/com_content/category/default_articles.php on line 17

Selles kategoorias pole ühtegi artiklit. Kui sellel lehel näidatakse alamkategooriaid, siis ka need võivad sisaldada artikleid.