Usuteaduskond

Usuteaduskond

Usuteaduskond on UI suurim akadeemiline struktuuriüksus, mille ülesandeks on korraldada tasemeõpet usuteaduse rakenduskõrgharidus- ja magistriõppes ning kristliku kultuuriloo magistriõppes.


Siit leiate vajaliku info õppetöökorralduse kohta.

Selles kategoorias pole ühtegi artiklit. Kui sellel lehel näidatakse alamkategooriaid, siis ka need võivad sisaldada artikleid.

Alamkategooriaid

Õppekavad

Usuteaduskonna tasemeõppe õppekavad:

Õppetoolid
Teaduskonverents 8 11 2013

Õppetoolid

Usuteaduskonna sisuline õppe- ja teadustöö jaguneb õppetoolideks järgnevalt:

 

Vaata teoloogiastuudiumi tutvustust, kus kõnelevad süstemaatilise teoloogia õppejõud Thomas-Andreas Põder ja praktilise teoloogia õppejõud Marko Tiitus (2016; video kestus 4:20) ning usuteaduse instituudi tutvustust, kus kõnelevad instituudi rektor Ove Sander, usuteaduskonna dekaan Randar Tasmuth, praktilise teoloogia õppejõud assessor Marko Tiitus (2017; video kestus 4:58). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teadusprojektid

EELK Usutaduse Instituudi Teadusprojektid

 
Artiklid

Teadustöö artiklid

EELK Usuteaduse Instituudi teadustöö artiklid

 
Kirjastamine

Kirjastamine

EELK UI üheks eesmärgiks on arendada teoloogia erialast kirjastustegevust ning anda välja õppekirjandust ja muid väljaandeid.

UI kirjastustegevus on suunatud eelkõige teoloogilise õppekirjanduse ja väärtuslike eestikeelsete teoloogiliste teoste ning instituudi toimetiste kirjastamisele, samuti instituudi teistele osakondadele vajaminevate materjalide väljaandmisele.

EELK Usuteaduse Instituut on tegelenud kirjastamisega alates 1985. aastast ja selle aja jooksul on EELK Usuteaduse Instituudi Toimetiste sarjas ilmunud 21, EELK Usuteaduse Instituudi õppekirjanduse sarjas 9 raamatut ning EELK Usuteaduse Instituudi religioonipedagoogika õppekirjanduse sarjas 2 raamatut.