Rektori korraldus EELK UI tegevusest eriolukorras

UI maja päikseline

Rektori korraldus

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 12. märtsi 2020. a korraldusega nr 76 „Eriolukorra väljakuulutamine Eesti Vabariigi haldusterritooriumil“ kehtestatud eriolukorrast ja vastavatest eriolukorra meetmetest on UI distantsõppel alates 16. märtsist 2020 kuni olukorra hindamiseni 30. märtsil 2020. Palun teha dekaanil, pastoraalseminari juhatajal ja muusikaosakonna juhatajal asjakohased otsused ja toimingud õppetöö jätkamiseks distantsõppe vormis.

Rektorina suunan kõik UI töötajad kaugtööle kuni otsuse ülevaatamiseni 30. märtsil 2020.

Kaugtöö perioodil jätkub UI teadus- ja arendustegevus.

Vastavalt väljakuulutatud eriolukorrale, eriolukorra seadusele ja valitsuskomisjoni otsustele tühistan kõik koosolekud ja üritused, mis on korraldatud UI poolt või peaksid toimuma UI ruumes kuni eriolukorra lõppemiseni või Vabariigi valitsuskomisjonilt uute juhiste saamiseni.

UI maja on suletud alates 16. märtsist 2020 kuni 30. märtsini 2020, mil tulevad uued juhised õppekorralduse, töötajate töövormi ja UI maja võimaliku avamise kohta. Antud otsus ei puuduta külalistubades püsivalt elavaid inimesi.

Soovides ja paludes Jumala armu, halastust ja tervist

Ove Sander

EELK UI rektor

Tallinnas, 15. märtsil 2020

 

Lisainfo telefonil 611 7401, e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

EELK UI