Stipendium teoloogiastuudiumiks Heidelbergi ülikoolis 2018./2019. õppeaastaks. Tähtaeg: 15. veebruar 2018

Teoloogiastuudium Heidelbergi Ülikooli usuteaduskonnas okt 2018 - juuli 2019 (soovi korral 1 kuu vältav saksa keele intensiivkursus Heidelbergis vahetult enne õpingute algust).

NB! Heidelbergi stipendium on mõeldud spetsiaalselt Tallinna ja Tartu usuteaduskondade tudengitele, kes valmistuvad teenima kirikuõpetajana Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus. Välja pakutakse 1 stipendium aastas. Seni on kaks UI üliõpilast selle stipendiumiga Heidelbergi Ülikoolis õppinud. 2017/2018 õppeaastal jäi stipendium kasutamata, kuna huvilisi ei olnud.Kui on huvi, tuleks saata oma avaldus koos kõigi materjalidega (v.a Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskopi/kirikuvalitsuse soovituskiri) kiriku poolse soovituse saamiseks EELK hariduskomisjonile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 15. veebruariks 2018.

Küsimuste korral võib pöörduda prof. Põderi poole, kes on Heidelbergi stipendiumifondi kontaktisik Eestis.

Vt lähemat informatsiooni siit: