Saksa keele seitsmekuuline intensiivkursus teoloogidele Sibius/Hermannstadtis. Avalduse tähtaeg: 1. märts 2018

Saksa keele intensiivkursus teoloogidele 1. okt. 2018 – 30. aprill 2019 Lucian-Blaga-Ülikooli evangeelse teoloogia osakonnas Sibius/Hermannstadtis (Rumeenia).

Kui on huvi, tuleks saata oma avaldus koos kõigi materjalidega (v.a Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku kirikuvalitsuse soovituskiri) kiriku poolse soovituse saamiseks EELK hariduskomisjonile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 1. märtsiks 2018. Küsimuste korral võib pöörduda prof. T.-A. Põderi poole.

Kui on huvi, siis tuleks saata oma avaldus EELK hariduskomisjonile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 1.märtsiks 2018.

Vt lähemat informatsiooni siit:

.