Õppetoetused

Herbert Kuurme mälestusfondi stipendium

Tartu Kultuurkapital on välja kuulutanud konkursi Herbert Kuurme mälestusfondi stipendiumile.

Herbert Kuurme mälestufondi stipendiumi eesmärk on motiveerida noorte vaimulike enesetäiendamist ja teoloogia eriala üliõpilaste õpinguid.

Stipendiumile saavad kandideerida ülikoolide usuteaduskondade üliõpilased ja usuteaduskondade lõpetajad, kes on ennast näidanud vaimulikuna vähemalt 2-3 aastat pühendunult kohaliku kirikukoguduse tegevuses.

Välja antakse üks 650 euro suurune stipendium.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb Tartu Kultuurkapitalile 01.juuniks 2017 esitada:

Elektrooniline taotlus vastaval vormil (nimelise stipendiumi taotlemise e-ankeet)

Lühiesse teemal „Minu osa koguduses ja kogukonnas“ (0,5-1 lk)
võimalusel soovituskiri

Nimelise stipendiumi taotlemise e-ankeet SIIT.

Herbert Kuurme (1911-2005) oli legendaarne Põltsamaa kirikuõpetaja, kelle mälestusfond asutati perekonna poolt 2006.aastal.

Lisainfo tel 744 1500, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.