Õppetoetused

Vajaduspõhine eritoetus

Majanduslikult keerulisse seisu sattunud üliõpilastel, kellel on kehtiv vajaduspõhise õppetoetuse negatiivne otsus vastaval semestril, võimalik taotleda vajaduspõhis eritoetust.

Riik on eraldanud EELK Usuteaduse Instituudile vajaduspõhise eritoetuse maksmiseks finantsvahendeid 2016. aastaks mahus, mis lubab määrata kahele üliõpilasele vajaduspõhise eritoetuse 2016/2017. õa sügissemestriks.

 

Vajaduspõhist eritoetust makstakse kord kuus 135 eurot kuni 5 kuud (kevadel veebruar-juuni, sügisel september-jaanuar).

Toetuse taotlusi võtab vastu ja toetust maksab EELK Usuteaduse Instituut.

Täpsemad taolemise tingimused ja korra leiate EELK Usuteaduse Instituudi vajaduspõhise eritoetuse taotlemise, määramise ja maksmise tingimustest ja korrast ning taotlusvormi Lisast 1:

Juhendi kuidas Maksu- ja Tolliametist tõendit tellida leiate siit koduelhelt:

https://www.emta.ee/et/eraklient/maksukorraldus-maksususteem/toendite-taotlemine/maksuandmete-toend-koolidele-esitamiseks

Lisainfo:

Mariann Münter

Rektoraadi kantselei

Telefon 611 7401

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

  • Moodle
  • ÕIS
  • Abidokumendid

E-õppe kursused - Moodle

Kui täiendusõppe kursuste õppetöö sisaldab ka e-õpet, siis selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Loe edasi

Näidisdokumendid avalduste, VÕTA taotluste jm esitamiseks.

Loe edasi