Õppemaksud

Instituudi nõukogu ettepanekul kinnitas EELK Konsistoorium 2015/2016. õppeaastaks järgnevad õppemaksu määrad :

EELK UI usuteaduskonna 2015/2016. õppeaasta õppemaksu määrad:
1.1 Usuteaduse magistri- ja rakenduskõrgharidusõpe
1.1.1 Enne 2015/2016 õa sisseastunud
Õppemaks on 750 eurot semestris, kusjuures:
1) EELK liikmetele koguduse vaimuliku soovituse esitamisel õppemaksusoodustus 50% – soodustusega õppemaks 375 eurot semestris;
2) Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskiriku liikmetele koguduse vaimuliku soovituse esitamisel õppemaksusoodustus 25% – soodustusega õppemaks 562,50 eurot semestris.

1.1.2 Alates 2015/2016 õa sisseastunud
Õppemaks on 750 eurot semestris, kusjuures:
1) EELK liikmel on võimalik saada õppemaksu soodustust oma koguduse vaimuliku soovituse esitamisel esimesel õppesemestril 50% ja kõigil järgmistel õppesemestritel 50% kui õppekava kumulatiivne täitmine on 75% või suurem – soodustusega õppemaks 375 eurot semestris;
2) Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskiriku liikmel on võimalik saada õppemaksu soodustust oma koguduse vaimuliku soovituse esitamisel esimesel õppesemestril 25% ja kõigil järgmistel õppesemestritel 25% kui õppekava kumulatiivne täitmine on 75% või suurem – soodustusega õppemaks 562,5 eurot semestris.

1.2 Kristliku kultuuriloo magistriõpe
Õppemaks on 750 eurot semestris.

1.3 Ainepunktide alusel õppeaineid võtvad isikud
Õppemaks on 25 eurot/ainepunkt (EAP).

Õppemaksu määrad kehtestatakse kord õppeaastas hiljemalt 3 kuud enne uue õppeaasta algust. Instituudil on õigus õppeaasta vahetudes õppemaksu tõsta kuni 10%.

Lisainfot õppemaksu määrade ja õppeteenuse lepingu kohta saab küsida:

Telefonil 611 7401, e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.