Koolitus "Turvaline perenõustamine perevägivalla ja sõltuvustega toimetulekul integratiivse psühhoteraapia põhimõtete ja viimaste uuringute valguses"

Kristliku peretöö põhiküsimused

EELK Usuteaduse Instituut ja EELK Perekeskus kutsuvad vaimulikke, kiriku töötegijaid, psühhoterapeute ja teisi huvilisi osalema täiendusõppe kursusel  “Turvaline perenõustamine perevägivalla ja sõltuvustega toimetulekul integratiivse psühhoteraapia põhimõtete ja viimaste uuringute valguses".

Üheskoos otsitakse vastust küsimusele, kuidas toetada integratiivselt peresid perevägivalla ja sõltuvusprobleemidega toimetulekul. Millistel tingimustel saab paariteraapiat rakendada turvaliselt perevägivalla klientidel?

Koolituse viib läbi Tero Pulkkinen, kes on psühhoterapeut, Soome Luterliku Kiriku vaimulik, kiriku perenõustaja ja pereteraapia koolitaja. Koolitus toimub soome keeles, tõlkega eesti keelde. Tero Pulkkinen on töötanud aastaid sõltuvusprobleemide all kannatavate peredega.

 

Koolituse aeg: 01.04.2017 kell 10.15 – 17.00 ja 02.04.2017 kell 9.15 – 15.00.

Koolitus toimub EELK Usuteaduse Instituudis, Pühavaimu 6, Tallinn.

Registreeruda palume hiljemalt 28. märtsiks 2017 elektrooniliselt SIIN.

Osalustasu (sisaldab koolituse ja lõunasöögi) 24 EUR.

Lähem info tel. 553 0399 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  • Moodle
  • ÕIS
  • Abidokumendid

E-õppe kursused - Moodle

Kui täiendusõppe kursuste õppetöö sisaldab ka e-õpet, siis selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Loe edasi

Näidisdokumendid avalduste, VÕTA taotluste jm esitamiseks.

Loe edasi