Õnnestunud jõulumüük ja -korjandus

Jõulumüük2013
Õnnestunud jõulumüük ja -korjandus

Pea terve detsembrikuu kestnud heategevusliku jõulumüügi eesmärk oli koguda raha evangeeliumide kommentaaride ostmiseks.

Oleme küll üsna hästi varustatud saksakeelsete piiblikommentaaridega, ent seekord oli plaanis osta just uuemaid ning ka teoloogiliselt tuumakaid ingliskeelseid kommentaare sarjadest „Hermeneia“ ja „Word Biblical Commentary“. Jõulumüügi tulu kogunes ligi 330 eurot, lisaks annetati UI jõulujumalateenistusel 11. detsembril 2013. a. raamatukogu heaks 236 eurot ja 50 senti. Oma hea osa evangeeliumikommentaaride hankimiseks andis ka prof Randar Tasmuth ETF grandi 8665 tuludest.

Meie jõulumüügi ja jõulumissa korjanduse tulemust võite näha pildil ja sellele on tulemas ka lisa.

Suur tänu kõigile annetajaile ja jõulumüügi läbiviijaile, tudengitele ja kolleegidele, samuti annetajaile kirikus! Teile Jumala rohket õnnistust soovides

Jana Lahe,

UI raamatukogu juhataja