Väikekandle kursus algajatele

9. märtsil ja 6. aprillil 2019. a. kell 11.00-15.00
EELK Usuteaduse Instituudis
(Pühavaimu 6, Tallinn)

Koolitusele on oodatud pühapäevakooli õpetajad, laste muusikaringide juhendajad, kirikumuusikud. Kevadine väikekandle kursus algajatele on mõeldud nendele, kellel huvi väikekandle vastu ja kes soovivad seda mängima õppida või nad on pilliga kokku puutunud ja tunnevad ses vallas end veel ebakindlalt.

Koolitus toimub laupäeval, 9. märtsil 2019 ja laupäeval, 6. aprillil 2019 kell 11.00-15.00

Koolitust viib läbi Keila Waldorfkooli Läte pärimusmuusikaõpetaja ja EELK Risti koguduse organist Helle Suurlaht.
Helle on õppinud Viljandi Kultuuriakadeemias väikekannelt.

Koolitus toimub kahes osas.
Esimene osa (09.03.2019) - õpitakse katmistehnikas pilli mängima.
Teine osa (06.04.2019) - õpitakse sõrmitsemistehnikat ja katmistehnikas pillimängu.

Repertuaari hulgas on eesti rahvamuusika lood ja laulud ning vaimulikud rahvalaulud. Lisaks erinevate tehnikate omandamisele õpitakse ka lugude saatmist. Räägitakse ka pilli hooldusest.

Mängime D-duur 7- keelsetel kanneldel. Kursusel osalemiseks ei pea tingimata omama pilli. Koolitaja võtab ise pillid kaasa. Registreerumisel palun märkida pilli olemasolu.

Koolitustasu 40 EUR sisaldab lisaks koolitusele kohvipausi
Registreerimine kuni 6. märtsini 2019 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või siin vormil:

registreerimine

Kohtade arv on piiratud!

Lisainfo: Kersti Petermann, tel 514 6341 või Kristel Aer, tel 502 0950 või tel 611 7408

Helle