EELK Usuteaduse Instituudi väljaanded

Head vaimulikud, koguduste kaastöölised- ja liikmed ning teised huvilised! UI toimetised 2jm

EELK Usuteaduse Instituut pakub soodsat võimalust tellida mitmeid instituudi väljaandeid. Kõige päevakajalisem neist on Reformatsioonikongressi artikleid sisaldav reformatsioonijuubelile pühendatud UI toimetiste kogumik nr 25. „Reformatsioon 500 - vaimsus, kultuurimõjud, perspektiivid“ (Koostanud Randar Tasmuth, Anne Burghardt, Thomas-Andreas Põder. Tallinn, 2017. 288 lk.), ent leidub ka teisi huvipakkuvaid uuemaid ja vanemaid teoseid.

Tellimine ja hinnakiri on leitav siin >>

Küsimuste korral palun kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.