• Uue raamatu esitlus

    2018. a lõpul valmis EELK UI süstemaatilise teoloogia prof dr Thomas-Andreas Põderi esimene eestikeelne monograafia „Usukultuur evangeelses luterlikus vaatevinklis. Teoloogilise mõtte uurimusi ja arendusi“.
    +Loe edasi
  • 1

Rektori tervitus

EELK UI rektor Ove Sander

Vaid armastus austab Jumalat

Kallis instituudi pere, head õppijad ja õpetajad, meie töötajad, vilistlased ja toetajad. Soovin Teile õnnistuse ja rõõmuküllast jõuluaega sõnadega, millega inglid tervitasid kord Petlemma karjaseid – “Au olgu Jumalale kõrges ja maa peal rahu, inimestest hea meel. “ (Lk 2:14).

Loe edasi...

18.-19.11.2011 toimus EELK Diakooniapäevade raames konverents, mille korraldajateks olid EELK UI ja EELK Diakooniatalitus. Diakooniakonverents ja sellele järgnev seminar oli pühendatud EELK Usuteaduse Instituudi 65. aastapäevale.

Konverentsi teemad: Eesti ühiskonna probleemide mõtestamine ja mõistmine, nende lahendamisele kaasaitamine on diakooniatöö missiooni oluline osa. Kas ja kuidas on need ülesanded leidnud koha EELK arengukavas? Kes on nende ülesannete teostaja? Koostöö kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil on võti, mille abil saame aidata hädasolijat ning toetada naabrit.

Konverentsi ettekanded slaididel:

Margo Kikas - Eesti areng ühiskonnapoliitilisest vaatenurgast (*.ppt)

Vaike Salveste -  Professionaalide ja vabatahtlike koostöö (*.ppt)

Avo Üprus, EELK Diakoonia arenguprogrammi, tagasivaade, ülevaade tänasest  ja pilk tulevikku.

  • ÕIS
  • Moodle
  • Facebook
  • Opus Lingua Keeltekool

E-õppe kursused - Moodle

Usuteaduskonna õppetöö sisaldab ka e-õpe. Selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Liitu UI Facebook lehega