Peretöö alane täiendusõppe kursus "Paarisuhte ehituskivid" 21.09.2019

paarisuhteehituskivid

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 21.09.2019 peretööalasele täiendusõppe kursusele "Paarisuhte ehituskivid"

Koolituse viib läbi EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala

Koolitusele on oodatud vaimulikud, hingehoidjad, perenõustajad ja teised peretööst huvitatud koguduste töötegijad.

Käsitletakse paarisuhte dünaamikat ning toetusvõimalusi selle erinevates etappides. Tutvustatakse peretöö erinevaid võimalusi koguduses, sealhulgas kogudustes läbiviidava koolituse "Paarisuhte ehituskivid" põhimõtteid ja metoodikat.

Koolitus toimub: kell 10.00 - 17.00 EELK Usuteaduse Instituudis, Pühavaimu 6, Tallinn.

Osalustasu on 18 EUR (sisaldab lisaks koolitusele ka lõunasöögi ja kohvipausi).

Registreeruda hiljemalt 19.09.2019. Elektrooniline registreerumisvorm asub siin >>
Lähem info: Kerstin Kask e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 553 0399