Täiendusõppekursus "Perelaager – plaanist teostuseni!"

EELK Usuteaduse Instituut kutsub osalema täiendusõppe kursusel

Perelaager – plaanist teostuseni!

Koolitus toimub 26. aprilli 2016 kell 10.00-17.00 (Pühavaimu 6, Tallinn)

Koolitus on mõeldud kõigile, kes oma koguduses ja kogukonnas soovivad perelaagrit korraldada ning vajavad selleks uusi teadmisi ning ideid.

Koolitusel käsitletakse perelaagri korraldamise erinevaid aspekte ning koostatakse ühiselt perelaagri kava. Koolitus annab võimaluse jagada oma kogemusi ning õppida teiste omadest.

Koolituspäeva jooksul valmivad erinevate perelaagrite projektid ja kavad, mida on võimalik pärast kasutusele võtta.

Koolitajaks on perelaagrite korraldamise kogemusega spetsialistid: EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala ja EELK Laste- ja Noorsootöö Ühenduse tegevjuht Triin Salmu.

Koolitusele saab registreeruda SIIN

Palume registreeruda hiljemalt 22. aprillil 2016.

Osalustasu on 18 EUR, juhul kui ühest kogudusest osaleb rohkem kui üks inimene, siis on osalustasu 15 EUR inimese kohta. Osalustasu sisaldab ka lõunasöögi ja kohvipausid.

Lähem info:

Kerstin Kask, tel 553 0399 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.