Paarisuhte ehituskivid

paarisuhteehituskivid

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 28.03.2015 peretööalasele täiendusõppe kursusele "Paarisuhte ehituskivid"

Koolituse viivad läbi EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala ning Helene ja Joona Toivanen

Koolitusele on oodatud vaimulikud, hingehoidjad, perenõustajad ja teised peretööst huvitatud koguduste töötegijad.

Käsitletakse paarisuhte dünaamikat ning toetusvõimalusi selle erinevates etappides. Tutvustatakse peretöö erinevaid võimalusi koguduses, sealhulgas kogudustes läbiviidava koolituse "Paarisuhte ehituskivid" põhimõtteid ja metoodikat.

Koolitus toimub: kell 10.00 - 17.00 EELK Usuteaduse Instituut, Pühavaimu 6, Tallinn
Osalustasu on 18 EUR (sisaldab lisaks koolitusele ka lõunasöögi ja kohvipausi).

Registreeruda hiljemalt. Elektrooniline registreerumisvorm asub siin >>.

Lähem info: Kerstin Kask, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 553 0399