Paarisuhte ehituskivid

paarisuhteehituskivid

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 14.05.2014 peretööalasele täiendusõppe kursusele "Paarisuhte ehituskivid".

Koolituse viivad läbi EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala ning Helene ja Joona Toivanen.

Koolitusele on oodatud vaimulikud, hingehoidjad, perenõustajad ja teised peretööst huvitatud koguduste töötegijad.

Käsitletakse paarisuhte dünaamikat ning toetusvõimalusi selle erinevates etappides. Tutvustatakse peretöö erinevaid võimalusi koguduses, sealhulgas kogudustes läbiviidava koolituse "Paarisuhte ehituskivid" põhimõtteid ja metoodikat.

Koolitus toimub: kell 10.00 - 17.00 EELK Usuteaduse Instituut, Pühavaimu 6, Tallinn

Osalustasu on 15 EUR (sisaldab koolituse ja lõunasöögi teisel päeval).

Registreeruda hiljemalt. Elektrooniline registreerumisvorm asub siin.

Lähem info: Kerstin Kask See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 5530399