Oreli ehitus ja hooldus

KMO kursus

KIRIKUMUUSIKUTE JA ORGANISTIDE TÄIENDUSKOOLITUSKURSUS

ORELI EHITUS JA HOOLDUS
EELK Usuteaduse Instituudis (Pühavaimu 6, Tallinn)

Koolitust viib läbi orelimeister Olev Kents
Kursuse eesmärgiks on õppida tundma üldist oreliehitust, orelitel esinevaid vigu ja lihtsamaid hooldusvõtteid, samuti orelitööde tellimist.
Kursuse lõpetanu oskab määrata oreli tüüpi, hinnata oreli seisukorda kõrvaldada lihtsamad vead, häälestada keelvilesid ning tellida vajalikke hooldustöid.
Kursuse tasu: 45 eurot
Kursuse aeg:
9. märtsil 2020 kell 15.30 – 19.00
6. aprillil 2020 kell 15.30 – 19.00
11. mail 2020 tutvumine Tallinna orelitega (Püha Vaimu, Rootsi-Mihkli, Toomkirik)

Registreerumine: e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või registreerimise vormil siin:

Kursusele registreerimise vorm >>

Info: Kersti Petermann, tel. 51 46 341 või Kristel Aer tel. 50 20 950

  • Moodle
  • Koolituslist

E-õppe kursused - Moodle

Kui täiendusõppe kursuste õppetöö sisaldab ka e-õpet, siis selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Loe edasi
image

Liitu koolitusinfo listiga

Listi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. saadame teavet saabuvate koolituskursuste kohta. Liitumiseks saada oma soov koos ees- ja perekonnanime ning e-posti aadressiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressil.