Tunniplaanid 2019/2020 õa

Õigeusu õppetooli tunniplaanid 2019/2020. õppeaastal:
 

 

KEVADSEMESTER

Sessioon I
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
10.2.2020
Kellaaeg:
09:15-10:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
10:15-11:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
11.2.2020    
Kellaaeg:
09:15-10:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
10:15-11:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00
18:15-19:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
12.2.2020    
Kellaaeg:
09:15-10:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
10:15-11:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Kanooniline- ja kirikuõigus Grigorios Papathomas EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00
18:15-19:00
Sessioon II      
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
16.3.20      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00
11:15-12:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
19:15-20:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
17.3.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00
11:15-12:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
19:15-20:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
18.3.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00
11:15-12:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
19:15-20:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
Sessioon III      
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
30.3.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
10:15-11:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
31.3.20      
Kellaaeg:
09:15-10:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
10:15-11:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00
18:15-19:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
1.4.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
10:15-11:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Patroloogia (ingl.k.) Damaskinos Olkinuora EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00
18:15-19:00
Sessioon IV      
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
27.4.20      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Idakiriku sakramentide üldkursus Mattias Palli EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
19:15-20:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
28.4.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00
11:15-12:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Sissejuhatus õigeusu teoloogiasse ja dogmaatikasse Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
19:15-20:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
29.4.20      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00
11:15-12:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
Sessioon V      
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
18.5.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
18:15-19:00 Õigeusu pastoraalteoloogia ja ekshomologeetika Meletios Ulm EAÕK kirikukeskus
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
19.5.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
16:15-17:00 Pastoraaltöö praktika Liidia Meel EAÕK kirikukeskus
17:15-18:00
18:15-19:00
Kuupäev: Õppeaine Õppejõud Asukoht
20.5.2020      
Kellaaeg:
09:15-10:00
10:15-11:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus (seminar) Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
11:15-12:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus (seminar) Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
12:15-13:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus (seminar) Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
Lõunapaus
14:15-15:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus (seminar) Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus
15:15.16:00 Kanoonilise- ja kirikuõiguse praktiline harjutus (seminar) Tauri Tölpt EAÕK kirikukeskus