• Vastuvõtt preestri- koolitusele

  EELK Usuteaduse Instituut annab teada, et 1. - 20. augustini 2017 toimub dokumentide vastuvõtt pastoraalseminari 2017/2018 õppeaasta õpperühma neile, kes soovivad teenida preestrina Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus.
  +Loe edasi
 • Vastuvõtt diakoni- koolitusele

  EELK Usuteaduse Instituut annab teada, et 1. - 20. augustini 2017 toimub dokumentide vastuvõtt pastoraalseminari 2017/2018 õppeaasta õpperühma neile, kes soovivad teenida diakonina Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus.
  +Loe edasi
 • Aita kirikul püsida - toeta Instituuti

  Eesti Evangeelne Luterlik Kirik kutsub ülesse EELK Usuteaduse Instituudi tööd toetama.
  +Loe edasi
 • Koolitussari Reformatsioon 500

  Koolituste sari toimub materjali „Jumala armu poolt vabastatud: luterlik arusaam kristliku ja kirikliku elu võimalustest ja väljakutsetest tänapäeval" põhjal.
  +Loe edasi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Rektori tervitus

EELK UI rektor Ove Sander

Palve – Jumala südamekõne meile

Kirik püsib palvel. Palvel püsib ka kirikukool Usuteaduse Instituut. Loomulikult on meie püsimise aluseks Issand Jeesus Kristus, kuid Tema on meile selleks aluseks siis, kui jääme palves Temasse ja Tema meisse. Järgnevalt mõned mõtted palvest ja palvetamisest, eelkõige aga Jumala armust ja õnnistusest.

Loe edasi...

 

Avatud uste pev 2017 vEesti Evangeelne Luterlik Kirik kutsub ülesse EELK Usuteaduse Instituudi tööd toetama:

Aita kirikul püsida – toeta EELK Usuteaduse Instituuti

Toeta EELK Usuteaduse Instituudi õppetööd, nii annad oma panuse hooliva ning tasakaalustatud ühiskonna arengusse Eestis.

Toeta tulevaste vaimulike, hingehoidjate, diakooniatöötajate ja kaplanite koolitamist EELK Usuteaduse Instituudis. Annetusega aitad tagada kiriku töötegijate järelkasvu ja annad oma panuse hooliva ning tasakaalustatud ühiskonna arengusse.

EELK Usuteaduse Instituut on koolitustööd teinud 70 aastat. Sellest on saanud ja saavad ka tänapäeval osa kõik Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikud. Usuteaduse Instituudis on ainus usuteaduskond Eestis, kus õpib kõikide konfessioonide esindajaid ja kus erilisena Euroopa mastaabis on rajatud õigeusu õppetool.

EELK Usuteaduse Instituudi tänased õppekavad võimaldavad õppijal saavutada kompetentsi teoloogia põhidistsipliinides, omandada ettevalmistuse vaimulikuks tööks kirikus ja kaplanaatides ning hingehoiu, diakooniatööd, kristlikku kultuuri ja erinevate religioonide tundmist eeldavates ametites. Usuteaduse Instituudi vilistlasi töötab lisaks kirikule riigiasutustes, kohalikes omavalitsustes, koolides, haiglates, kultuuriasutustes ja mujal.

Oma annetuse EELK Usuteaduse Instituudi toetuseks saad teha EELK annetustekogumise keskkonnas Korjanduskarp siin >> või helistades annetustelefonile 900 9990.

Täname toetuse eest!

EELK UI

 

 

 

 • ÕIS
 • Moodle
 • Facebook
 • Opus Lingua Keeltekool

E-õppe kursused - Moodle

Usuteaduskonna õppetöö sisaldab ka e-õpe. Selleks me kasutame e-õppe keskkonda Moodle. Seal tuleb ennast kasutajaks registreerida. Täpsemad juhised saate kursuse korraldajalt.

Liitu UI Facebook lehega